Barman/ka, servirka

  • Vrdy

Pracovní místo ( Barman/ka, servirka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: čepování piva, obsluha hostů, ostatní běžná činnost s tímto spojená.
Požadavky: na prvním místě - zodpovědnost! Dále samostatnost, pracovitost. Zkušenost s prací s penězi a praxe v oboru výhodou. Jedná se o práci s lidmi, tzn. sympatické vystupování. Zaměstnání je na zkrácený úvazek, ale někdy do pozdních nočních hodin - časová flexibilita.
Nabízíme: práci v příjemném prostředí, směny na dlouhý a krátký týden - tzn. více volna. V určité dny je směna velice nenáročná. V případě dobře odvedené práce - motivační odměny.
V případě zájmu pište na uvedený email, případně volejte v PO-PÁ 9-18hod.
Místo výkonu práce: Bar Eden, Smetanovo nám. 35, Vrdy
Volné místo barman/ka, servirka pro lokalitu Vrdy.