MECHANIK/-ČKA BRZDOVÝCH SYSTÉMŮ

  • Hořice

Pracovní místo ( MECHANIK/-ČKA BRZDOVÝCH SYSTÉMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu kontaktujte pana Miloše Vance na emailové adrese:vanc@hs-horice.cz nebo telefonním čísle: 603 281 754 (8.00 - 18.00 hod.)

Požadavky:
- velmi dobrá schopnost čtení technických výkresů a dokumentace
- komunikační dovednosti, odpovědnost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce
- oprávnění k manipulaci s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu (zaškolíme)
- zkušenosti a praxe na obdobné pozici vítány
- ochota k dalšímu vzdělávání

Náplň práce:
- montáž brzdových systémů, především od fi Wabco na přívěsy a návěsy nákladních
automobilů
- montáž náprav
- montáž rozvodů hydraulických a pneumatických systémů
- příprava k nastavování ovládacího softwaru
- montáž rozvodů elektro kabelů

Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi.
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Nástup možný dohodou.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na telefon, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny.

Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Volné místo mechanik/-čka brzdových systémů pro lokalitu Hořice.