Vedoucí organizační složky

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí organizační složky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:
jonasova@cssbrno.cz

Charakteristika pozice:
Poskytuje sociálně právní poradenství a sociální práci pro cílovou skupinu osob s mentálním a kombinovaným postižením ve službách denní stacionář, týdenní stacionář a domov pro osoby se zdravotním postižením v DOZP Srdíčko, Šelepova 5, Brno.
Práce spočívá v analytické a metodické činnosti v zařízení - zodpovídá za tvorbu pravidel a standardů kvality a jejich dodržování v praxi, dohlíží nad vedením spisů o uživatelích, nad vyúčtováním služby. Jako vedoucí se spolupodílí na stanovení rozpočtu zařízení, je zodpovědný za materiálně-technický stav zařízení. Spolupodílí se na výběru zaměstnanců, vede tým pracovníků (sociální pracovník, pracovník v sociálních službách, všeobecná sestra, vychovatel atd.).
Požadavky k výběrovému řízení:
minimálně vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, výhodou se zaměřením na sociální oblast, znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů; včetně problematiky standardů kvality
čistý trestní rejstřík, znalost práce na PC (Word, Excel, Internet), komunikační a organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce, vedení týmu, ochota a schopnost vzdělávat se v daném směru, zodpovědnost, spolehlivost, praxe v sociální oblasti a znalost cílové skupiny podmínkou
Nabízíme:
možnost zaškolení v dalších organizačních složkách organizace, příspěvek na stravování
5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání v dané oblasti a v oblasti osob