ASISTENTKA / ASISTENT

  • Klatovy

Pracovní místo ( ASISTENTKA / ASISTENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Německo - česká daňová a poradenská kancelář v Klatovech hledá asistentku/asistenta na trvalý pracovní poměr
POŽADUJEME: dobrá znalost němčiny slovem i písmem (vyřizujeme také daně pro české občany pracující v Německu), smysl pro pořádek v dokumentech,samostatnost v práci, otevřenost, organizační schopnosti, psychická odolnost při osobním a telefonickém kontaktu se zákazníky, časová flexibilita, loajalita, schopnost práce v týmu
V daňové sezóně (leden - červen) práce i o víkendu (střídání dle domluvy s kolegy). Náhradní volno čerpáno jiné dny nebo delší dovolená během léta.
Předchozí znalost daňové problematiky není zapotřebí, zaškolíme při plném platu.
Pro zájemce ze vzdálených okresů nabízíme služební byt + uhrazení nákladů na stěhování.
NABÍZÍME: příjemný pracovní tým, nástupní plat cca 20 000,- Kč, po zapracování a zvládnutí pracovních úkolů možné navýšení mzdy, zkušební doba 3 měsíce
ŽÁDOSTI včetně vaší představy o platu zasílejte na: frankedel@centrum.cz
PRVNÍ KONTAKT POUZE E-MAILEM NEBO POŠTOU, sjednáme si s Vámi osobní schůzku u nás.
KONTAKTNÍ OSOBA: Frank Edel: frankedel@centrum.cz, pomocd@centrum.cz
Volné místo asistentka / asistent pro lokalitu Klatovy.