Elektrikář

  • Velký Šenov

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Brtnická č.p. 57, 407 78 Velký Šenov
Požadujeme:

Vzdělání: střední odborné s výučním listem
Platná vyhláška 50/§6
Znalost čtení elektro dokumentace
Zkušenosti s průmyslovou elektroinstalací
Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost

Nabízíme:

Participaci na vývoji nových produktů
Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
Zajímavé finanční ohodnocení
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost osobního a kariérního růstu
Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Přímý kontakt s výrobou a realizací zakázky

Náplň práce:

Zapojování elektroinstalace strojního zařízení dle schémat pod dozorem našeho zámečníka elektro
Servis u zákazníka

Kontakt: Telefonicky Po - Pá 07:00 - 15:00 nebo e-mailem
Volné místo elektrikář pro lokalitu Velký Šenov.