Svářeč

  • Velký Šenov

Pracovní místo ( Svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov.
Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.
Požadujeme:
vzdělání střední odborné s výučním listem
pečlivost
zodpovědnost
flexibilita
samostatnost
svařovací zkoušky dle ČSN EN 287-1 ( EN 9606- hliník)
metoda svařování 135, 132 ( 131,141),
znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:
oZajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě,
oPříležitost pro absolventy i uchazeče s praxí,
oMožnost získání nových znalostí a kariérního růstu,
oZajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity,
oŠkolení zaměstnanců,
oZávodní stravování,
oPříspěvek na stravování,
oPříspěvek na penzijní připojištění,
oMožnost navýšení hodinové sazby dle splněných norem.

Náplň práce:
o Vykonávání práce související se svařováním částí strojů na základě technické dokumentace,
o Ošetřování a údržba používaných nástrojů a nářadí, údržba pracoviště dle nastavených standardů svařovny,
o Plnění plánu fronty práce v předepsaném pořadí,
o Denní odvádění. vykonané práce,
o Obsluha jeřábu.

Kontakt: telefonicky Po - Pá, 07:00 - 15:00 nebo e-mailem
Volné místo svářeč pro lokalitu Velký Šenov.