Technik VT

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Technik VT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z., Sociální péče č.p. 3316/12a.
Požadavky:
středoškolské vzdělání technického zaměření
znalost HW osobních počítačů
znalost klientských OS MS Windows (Windows 7 až 10)
uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Open Office, Libra Office, atd.)
základní znalost problematiky sítí TCP/IP
znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
schopnost práce ve stresu v prostředí s vysokými nároky na dostupnost služeb
dobré komunikační schopnosti
asertivní jednání a spolehlivost
ŘP sk. B, samostatnost, schopnost práce v týmu
Nabízíme:
profesní rozvoj a postup
zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
moderní a příjemné pracovní prostředí
zaměstnanecké výhody
místo výkonu práce - Chomutov, Most, Teplice, Děčín
dobrá dopravní dostupnost
Kontakt:
Přihlášky se strukturovaným životopisem a kopií dokladu o vzdělání zašlete nejpozději do 15.11.2018 na adresu : Krajská zdravotní, a.s., personální a mzdové středisko, Hanzlíčková Silvie, Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem - obálku označte VŘ - technik VT nebo emailem na adresu: silvie.hanzlickova@kzcr.eu
Volné místo technik vt pro lokalitu Ústí nad Labem.