administrátor, manažer developerských projektů

  • Lovosice

Pracovní místo ( administrátor, manažer developerských projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Komunikace s úřady státní správy a samosprávy
- Tvorba finančních podkladů, evidence a správa smluv
- Administrativní práce, plnění úkolů dle pokynů nadřízeného

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického, stavebního či technického směru výhodou
- Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
- Řidičské oprávnění skupiny B podmínkou
- PC znalosti: MS Word - středně pokročilý, MS Excel - středně pokročilý, MS Powerpoint - středně pokročilý
- Pracovitost, zodpovědnost, ochotu se učit novým věcem
- Dobré komunikační, argumentační a vyjednávací schopnosti, flexibilita

Nabízíme:
- Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
- Místo výkonu práce Lovosice - sídlo firmy
- Firemní stravování zdarma
- Služební mobil, notebook
- Výše nástupní hrubé mzdy bude stanovena dohodou při osobním pohovoru s ohledem na dosaženou praxi a zkušenosti

Způsob prvního kontaktu:
-telefonicky PO-Pá 8 00-15.00 hod.
-e-mailem
-osobně Út - Čt 8.00-15.00 hod. po tel domluvě, životopis na pohovor s sebou !
Volné místo administrátor, manažer developerských projektů pro lokalitu Lovosice.