VEDOUCÍ ODD. HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM V OPER. EVIDENCI ODBORU HOSPODAŘENÍ S MAJETK

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODD. HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM V OPER. EVIDENCI ODBORU HOSPODAŘENÍ S MAJETK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ ODD. HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM V OPER. EVIDENCI ODBORU HOSPODAŘENÍ S MAJETKEM STÁTU
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Předpokládaný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Hradec Králové
Pracovní místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.
- Předpokládaný nástup: dle dohody
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání s minimální 3 letou praxí nebo středoškolské vzdělání s minimální
5 letou praxí v oblasti správy majetku státu výhodou, znalost zákona č. 219/2000 Sb.,
orientace v ostatních právních předpisech týkajících se předmětné oblasti výhodou, znalost práce s PC (MS Office, Internet, ASPI), adaptabilita ve vnitřních informačních systémech Úřadu
samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnost, pečlivost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru, trestní bezúhonnost
splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.
- Náplň práce: koordinuje komplexní zajišťování majetkové agendy, veškeré úkony související s majetkem včetně právně a věcně složitých forem jeho nabývání, pronájmu, prodeje, převodu a jiných forem dispozice ve vymezené působnosti oddělení, operativně řídí a koordinuje činnost zaměstnanců oddělení
- Písemné nabídky se strukturovaným životopisem, podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 18. listopadu 2018 na adresu elektronické pošty: ilona.labikova@uzsvm.cz
nebo na adresu: Úřad pro zastupování