Truhlář, stolář - manuálně zruční

Pracovní místo ( Truhlář, stolář - manuálně zruční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Chválkovice 677 (vjezd z ulice Na Zákopě 2), Olomouc.
Dělník při výrobě kompozitních dílů - laminace a opracování výrobků z kompozitních materiálů (karbon, aramid, skelné vlákno).
Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod.
Zam. výhody: Stravenky, nadstandardní příplatky.
Kontakt je možný POUZE ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

tesař/stavební truhlář Pracoviště: Olomučany č.p. 376, 679 03 Olomučany. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, možnost ubytování v místě pracoviště. První kontakt telefonicky nebo mailem. Volné místo tesař/stavební truhlář pro lokalitu Olomučany.
DOMESTAV s.r.o. Olomučany, Inzerováno před 3 dny

TRUHLÁŘI Aktualizace 24. 1. 2019 Požadujeme - vyučen v oboru, výhodou - praxe. Výroba kancelářského nábytku, kuchyňských linek aj. Pracovní doba 6:00 - 14:30 Předem volat na tel. č.: 736 614 938 a domluvit si osobní schůzku. Pracoviště: Oldřichovice Volné ...
EL-KA nábytek, s.r.o. Třinec, Inzerováno před 5 dny

TESAŘI Požadujeme - vyučen v oboru tesař, příp. truhlář. Pracovní doba 6:00 - 14:30. Předem volat (7:00-14:00) na tel. č.: 603 107 723 a domluvit si schůzku. Pracoviště: Třinec Volné místo tesaři pro lokalitu Třinec.
Morcinek, s.r.o. Třinec, Inzerováno před 5 dny