Bezpečnostní pracovník pro přepravu hotovosti a cenin

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník pro přepravu hotovosti a cenin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žižkova 722/67, Ústí nad Labem.
Náplň práce: převoz hotovosti a cenin, a další činnosti s tím spojené, obsluha a servis bankomatů, řízení a obsluha speciálního pancéřového vozidla, práce v týmu i samostatně,
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, zbrojní průkaz skupiny D,profesní kvalifikace Strážný 68-008-E (možnost zprostředkovat před nástupem, na náklady zaměstnavatele).
Nabízíme: mzdu 18 000 - 25 000,- Kč., náborový příspěvek po zkušební době až 5 000,- Kč, příspěvek na stravné 80,-Kč /den, volnočasové benefity, benefit - sleva na pohonné hmoty.
Kontakt: od 09:00 do 15:00 hod si telefonicky sjednat osobní jednáná.
Volné místo bezpečnostní pracovník pro přepravu hotovosti a cenin pro lokalitu Ústí nad Labem.