Přípravář výroby

  • Trutnov

Pracovní místo ( Přípravář výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY
Stručný popis pracovní pozice
•příprava práce pro pracovníky daného střediska ve výrobě
•kompletace dílců do sestav
•manipulace s dílci
Požadujeme:
•vyučen, případně SS vzdělání -strojírenské zaměření výhodou
•průkaz řidiče motorového vozíku výhodou
•průkaz jeřábnický a vazačský výhodou
•flexibilitu, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení
•aktivní znalost polského jazyka výhodou
•praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
•práce v dvousměnném provozu
Nabízíme:
•dlouhodobou perspektivu uplatnění
•odborný růst
•příjemné pracovní prostředí
•motivující ohodnocení
•zaměstnanecké benefity
•nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity:
•příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna
•příspěvek na penzijní připojištění
•stravenky a cestovné na mimořádné směny
•měsíčně - stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
•výhodný firemní telefonní tarif pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
•Cafeterie (Flexipasy na kulturu, sport a volný čas a další možnosti využití)
•dotované občerstvení z výdejních automatů
•dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
•pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při mimořádných životních událostech
a další benefity dle aktuální nabídky ...
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na níže uvedenou adresu:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kasperkovo.cz | kasperg
Volné místo přípravář výroby pro lokalitu Trutnov.