OBCHODNÍK/-ICE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍK/-CE, REKLAMAČNÍ TECHNIK/-ČKA, SKLADNÍK/-CE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: aktivní prodej zboží a služeb zákazníkům; pravidelné vzdělávání o kompletním portfoliu; reklamace příjem a výdej zboží, komunikace se zákazníky a kolegy z jiných poboček
- Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, dobré komunikační dovednosti a mít obchodního ducha; aktivní zájem o portfolio produktů, chuť vzdělávat se; bezúhonnost
- Nabízíme: Mzda až 28.000,-Kč, dle vašich výsledků. V sezóně až 40.000,-Kč, speciální odměny z prodaných služeb, stravenky v hodnotě 100,-Kč, finanční bonus za odpracovaný rok až 20.000,-Kč, dotovaný program Cafeteria, 5 dní Sickdays (v případě nevyčerpání Vám náleží finanční odměna 5.000,-Kč), motivační příspěvek za získání nového kolegy 20.000,-Kč, celofiremní akce i výlety, možnost zapůjčení auta a jízdního kola, pracovat budete v příjemném moderním prostředí, atraktivní zaměstnanecké ceny na veškeré prodávané zboží, každý má u nás možnost profesně růst, ty nejšikovnější se mohou stát i vedoucími pobočky, ctíme pravidlo Víc hlav víc ví, každý dobrý nápad rádi odměníme.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: zamestnani@tsbohemia.cz
Volné místo obchodník/-ice pro lokalitu Hradec Králové.