Řidič C+E Denně Doma

  • Měřín

Pracovní místo ( Řidič C+E Denně Doma ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme řidiče sk. C+E na pravidelnou práci s denními návraty domů. Jedná se o závoz obchodních řetězců chladírenským návěsem (dvoukomorový) v nočních hodinách. Disponujeme moderním vozovým parkem Volvo a Mercedes-Benz. Nabízíme práci v režimu 5-4 (první cyklus) a 4-5 (druhý cyklus). Směny zahrnují i práci o víkendu. Řidič si sám naloží přichystané zboží ve velkoskladu a poté vyloží v obchodě. Nečekáte tedy zbytečně na zdlouhavé naložení a složení. Na směnu jsou většinou naplánované 3-4 závozy.

Požadujeme
- ŘP sk. C+E, profesní průkaz, psychotesty, digitální kartu řidiče
- Pracovitost, spolehlivost, samostatnost a aktivní přístup k práci
- Praxe s frigo soupravou výhodou

Nabízíme
- Pravidelná práce, závoz obchodních řetězců
- Začátek a konec směny v Měříně, VRACÍTE SE DENNĚ DOMŮ
- Režim jízdy 5-4, 4-5 (pět dní v práci - čtyři dny doma v prvním cyklu, 4 dny v práci - 5 dní doma v druhém cyklu)
- Pracovní doba od ca 19:00 do 6-7 ráno
- Moderní vozový park (Volvo, Mercedes-Benz + dvoukomorové frigo)
- Jistota výdělku, rodinná firma s více jak 20-ti letou tradicí
- Stálá podpora, jste u nás člověkem ne číslem
- Služební telefon
- Příspěvek na dopravu (plně hradíme cestu do a z práce)
- Měsíční výdělek 33 000 Kč čistého
pravidelná školení, pružná pracovní doba
První kontakt emailem nebo telefonicky 8,00 - 20,00
Volné místo řidič c+e denně doma pro lokalitu Měřín.