HLAVNÍ ÚČETNÍ

  • Valdice

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemci mohou zaslat žádost o přijetí do pracovního poměru a strukturovaný (profesní) životopis na e-mail: mjung@vez.val.justice.cz
Požadujeme:
vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru, znalost účetních a daňových zákonů, znalost MS Office, organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, znalost finančního hospodaření organizačních složek státu výhodou.
Platové podmínky: 10. plat. třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.(v závislosti na dosažené praxi).
Náplň práce:
komplexní vedení účetnictví věznice, účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, kulturní a sportovní akce, návratné bezúročné půjčky, dále bezplatné využití tělocvičny, posilovny, JUDO-sálu a sauny v objektu věznice).
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Valdice.