SEŘIZOVAČ CNC

  • Liberec

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ CNC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- mít zodpovědnost za vykonanou údržbu a technický stav na strojích CNC, Soustruh, HAAS
- koordinovat výrobu FA dílů na daných pozicích a zodpovídat za jejich provedení a správnost
- podílet se na inovacích a zlepšování kvality
- spolupracovat s vedoucími výroby na zlepšování, zkušeností obsluh a vytváření zaškolovacího plánu

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
- SOU vzdělání technického směru
- máš výbornou znalost výrobní výkresové dokumentace
- umíš určit výrobní postup a operace
- máš zkušenosti s automatizací výroby, metodou LEAN a přípravou plánů údržby
- jsi pečlivý, přesný, samostatný
- jsi komunikativní, pozitivně i týmově laděná osobnost
- jsi časově flexibilní
- další výhodou je základní znalost AJ (výkresová dokumentace je cizojazyčná)

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-jednosměnný provoz (40 hodin týdně)
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, osobní volno navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM
Volné místo seřizovač cnc pro lokalitu Liberec.