Směnový mistr/směnová mistrová - recyklace plastů

  • Cheb

Pracovní místo ( Směnový mistr/směnová mistrová - recyklace plastů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme směnového mistra/směnovou mistrovou do naší nově budované provozovny v Chebu. Třídění a recyklace plastů.
Požadujeme spolehlivého, zručného člověka, který dokáže samostatně rozhodovat a vést tým 6-8 lidí.
Požadujeme smysl pro zodpovědnost, sebevědomé vystupování a ochotu učit se nové věci a poznávat moderní technologie.
Pracovní doba 5:00 - 13:30.
K základnímu platu dále nabízíme osobní ohodnocení a prémie za celkový výkon směny. Náplní práce bude rozdělování úkolů pracovníkům, plánování výroby a kontrola dodržování tohoto plánu. Dále kontrola kvality a hodnocení materiálu pro zpracování.
Pokročilejší práce na počítači (excel, email) a řidičský průkaz B jsou podmínkou.
Zájemci zasílejte nejprve životopisy na email: vh-fb-euro@seznam.cz
Na konci listopadu 2018 proběhne výběrové řízení na tuto pozici.
Volné místo směnový mistr/směnová mistrová - recyklace plastů pro lokalitu Cheb.