Vedoucí personalista

  • Brno

Pracovní místo ( Vedoucí personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný životopis s přehledným popisem dosavadní praxe a motivační dopis zasílejte na adresu: prace@nssoud.cz , a to do poloviny listopadu 2018. Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.

Nejvyšší správní soud hledá kandidáty/kandidátky na pozici
Požadavky:
min. středoškolské vzdělání
znalosti z oblasti pracovně právní a personalistiky obecně nutností
praxe na obdobné vedoucí pozici (justice výhodou)
výborná znalost práce na PC (Excel a Word) a českého jazyka podmínkou
korektní a vstřícné chování i vystupování
výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
orientace v oblasti mzdového účetnictví výhodou
Náplň práce:
jedná jménem soudu v personálních věcech zaměstnanců
zpracovává programy a plány personálního rozvoje, včetně komplexní péče o zaměstnance
zpracovává statistické přehledy, interní předpisy a kontroluje jejich dodržování
zajišťuje nábor, vede výběrová řízení
poskytuje personální poradenství
pracuje s interním informačním systémem a webovými stránkami soudu
zodpovídá za mzdové účetnictví soudu, vede malý kolektiv
provádí rozborovou a statistickou činnost
Nabízíme:
Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
Místo výkonu práce v centru Brna
Benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky, pružná pr. doba)
Termín nástupu dohodou
Jedná se o pracovní poměr s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006