PRACOVNÍK/-CE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE - DOMOV PRO SENIORY

  • Nová Paka

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-CE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE - DOMOV PRO SENIORY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu přihlášky zasílejte na emailovou adresu: kazdova@ussnovapaka.cz nebo písemmě na adresu: ÚSSM Nová Paka, Svatojánská 494, Nová Paka - vedoucí přímé péče pí. Simona Kazdová ( kontaktní osoba - tel. č. 730 512 777)

Kvalifikační požadavky:
- Střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem- vzdělání v oboru výhodou
- Absolvování akreditovaného kurzu výhodou

Morální předpoklady:
- Odolnost proti psychické zátěži
- Profesionální odpovědnost s upřednostňováním zájmu klientů
- Samostatnost v rozhodování
- trestní bezúhodnost

Nabízíme
-Zázemí stabilní společnosti
-Příjemné pracovní prostředí
-Dobré platové podmínky 19 000,- až 24 000,- Kč + příplatky
-Stravování za dotovanou cenu ( 18,- Kč oběd )
-5 týdnů dovolené
-Příspěvek na penzijní připojištění ( 1000,- Kč / měsíčně)

- Odměny
- poukázka do lékárny v hodnotě 1000,-Kč pololetně
-vzdělávání a supervize

Směnný provoz (12 ti hod. cyklus)
Volné místo pracovník/-ce přímé obslužné péče - domov pro seniory pro lokalitu Nová Paka.