Fakturant/fakturantka/odborný prodejce

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Fakturant/fakturantka/odborný prodejce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: Středoškolské vzdělání s maturitou/vyučení v oboru a praxe na obdobné pozici je předpokladem Vašeho úspěchu. Uživatelská znalost MS Office, základní znalost SAP bude Vaší velkou výhodou. Pečlivý a systematický přístup k práci je nutností
NÁPLŇ PRÁCE: Odběratelské / dodavatelské faktury a jejich evidence v systému SAP. Aktivní komunikace s obchodními partnery či obchodními zástupci. Komunikace se zákazníky. Vedení pokladny na prodejně.
NABÍZÍME: Velmi stabilní práci, práci na plný úvazek. Možnost pracovat v prostředí české, perspektivní, stabilní a úspěšné společnosti. Zajímavé finanční ohodnocení- čím šikovnější budeš, tím vyšší budou Tvoje prémie. Zaměstnanecké benefity: stravenky v hodnotě 70 Kč, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, bezúročné půjčky, možnost nákupu zboží za zaměstnanecké ceny. Čekají Tě kolegové se smyslem pro humor a chutí do práce, pravidelné školení a prostor pro seberealizaci. V neposlední řadě Tě čekají teambuildingové akce, jelikož si uvědomujeme důležitost správně fungujícího kolektivu.
PRVNÍ KONTAKT: Životopisy zasílejte na e-mail: personalni@emas.cz. Do předmětu prosím uveďte: Fakturant/fakturantka/odborný prodejce
ov. 11.12.
Volné místo fakturant/fakturantka/odborný prodejce pro lokalitu Valašské Meziříčí.