Referent majetkové správy pro MTZ na oddělení Logistiky

  • Vinařice

Pracovní místo ( Referent majetkové správy pro MTZ na oddělení Logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou
- vítána praxe v oboru skladového hospodářství
- sociální vyzrálost, spolehlivost, pečlivost v pracovním nasazení
- bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav

platové podmínky:
- dle NV o platových poměrech zaměstnanců; platový st. dle praxe

pracovní doba:
- 6.45 -15.15
- pracoviště v dosahu MHD

nabízíme:
- vlastní stravovací zařízení
- příspěvek na stravu, rekreaci, kulturu, sport nebo penzijní připojištění
- možnost bezplatného využití sauny a posilovny v areálu věznice

K pohovoru budou vyzváni kandidáti, kteří splňují výše stanovená kritéria. Bližší informace
podá pracovník personálního oddělení věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní
adrese. U přiloženého životopisu je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů pro
potřeby přijímacího řízení.

Věznice Vinařice
Mgr. J. Černý
Telefon 312291748;511
email: jcerny@vez.vin.justice.cz
Volné místo referent majetkové správy pro mtz na oddělení logistiky pro lokalitu Vinařice.