Noční hlídač

  • Třeboň

Pracovní místo ( Noční hlídač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
zajišťuje ostrahu objektu a venkovního areálu v nepřetržitém provozu v nočních hodinách (22:00 – 06:00 hod), zamezuje přístup nepovolaným osobám do objektu, koná pravidelné obchůzky.
Požadujeme:
dokončené SO vzdělání,
příjemné jednání a vystupování, vstřícné chování vůči klientům a kolegům,
spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti,
příjemné pracovní prostředí,
pracovní úvazek ve výši 0,65,
motivující finanční ohodnocení, příplatky za práci v noci, o víkendech,
5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna,
odborné vzdělávání,
pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.
Volné místo noční hlídač pro lokalitu Třeboň.