QUALITY ENGINEER

  • Liberec

Pracovní místo ( QUALITY ENGINEER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UCT Fluid Delivery solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.
CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-přímý kontakt se zákazníky/dodavateli v oblasti kvality
-příprava podkladů pro zavádění požadavků zákazníka/dodavatele ve firmě
-koordinace a organizace přípravy a průběhu zákaznických/dodavatelských auditů/návštěv
-analýza příčin neshod
-návrh nápravných a preventivních opatření, ověřování účinnosti
-provádění interních a externích auditů
-školení a rozvoj pracovníků v oblastech kvality
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-SŠ, VŠ vzdělání technického směru výhodou
-komunikativní znalost AJ minimálně na úrovni B2 podmínkou
-vysoké pracovní nasazení
-schopnost samostatného rozhodování
-znalost použití základních nástrojů kvality
-aktivní znalost práce na PC - MS Office, (IS Helios výhodou)
-diplomatické vystupování
-řidičský průkaz skupiny B
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-služební notebook, telefon
-možnost home office
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky,příspěvek na dopravu pro mimo liberecké,osobní volno navíc,jazykové vzdělávání,Multisport karta,Benefitka, permanentky na hokej,fotbal,iQLANDII,ZOO,občerstvení na pracovišti,firemní akce,rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:Liberec
DATUM NÁSTUPU:IHNED/DOHODOU
Volné místo quality engineer pro lokalitu Liberec.