TECHNIK/-ČKA PŘÍPRAVY VÝROBY - TECHNOLOG/-ŽKA

  • Hořice

Pracovní místo ( TECHNIK/-ČKA PŘÍPRAVY VÝROBY - TECHNOLOG/-ŽKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu kontaktujte pana Miloše Vance na emailové adrese:vanc@hs-horice.cz nebo telefonním čísle: 603 281 754 (8.00 - 18.00 hod.)

Náplň práce:
- tvorba technologické a výrobní dokumentace,
- práce s informačním systémem Helios,
- ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit
- komunikace s dalšími úseky (odd. výroby, obchodu a dalších),
- tvorba cenových nabídek,
- komunikace se zahraničními partnery při řešení technických problémů.
Požadavky:
- znalost programů AutoCAD - Inventor, popř. Solid edge,
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
- velmi dobrá schopnost čtení a tvorby technických výkresů a dokumentace,
- komunikační dovednosti, odpovědnost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce,
- zkušenosti a praxe na obdobné pozici vítány,
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi.
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Nástup možný dohodou

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na telefon, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny.

Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pr