ÚČETNÍ/ ASISTEN/TKA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ

  • Velké Hydčice

Pracovní místo ( ÚČETNÍ/ ASISTEN/TKA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Velké Hydčice č.p. 91, 341 01 Horažďovice
Kontaktní osoba: zdenek.stulik@hasit.cz
Požadavky: Vhodný kandidát by měl mít především dobré znalosti práce s PC a komunikační dovednosti. Klademe důraz na morální bezúhonnost.
Náplň práce: účtování faktur, spolupráce s oddělením nákupu, tvorba analýz, podpora finančního oddělení
Předpoklady: SŠ vzdělání, dobré znalosti práce na PC (zejména MS Excel), bydliště Horažďovicko, Sušicko
Požadavky: analytické myšlení, logické uvažování, samostatnost, pečlivost, důslednost, praxe mzdové účetní a NJ výhodou
Nabízíme: HPP v perspektivní firmě, zázemí a know-how mezinárodní společnosti, denní práce se SAP, dodatkový týden dovolené, závodní stravování
Nástup možný ihned
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: zdenek.stulik@hasit.cz , do předmětu mailu: účetní
Volné místo účetní/ asisten/tka finančního oddělení pro lokalitu Velké Hydčice.