technik údržby

  • Bitozeves

Pracovní místo ( technik údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle, Nehasice 1079, Bítozeves
Sídlíme v Průmyslové zóně Triangle u Žatce.
Zabýváme se zušlechťováním oceli, nejsme pásová výroba
POŽADUJEME: manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci, vyhláška 50/78 Sb. alespoň §6, znalost elektrotechniky hydrauliky, pneumatiky, výhodou základy PLC,
výhodou: angličtina, řidičák B, svářečák
NABÍZÍME: práci na 2 směny, stabilní zaměstnání v menší nadnárodní společnosti, další vzdělávání
Zájemci posílejte životopis na email: nabor@neturen-czech.com, možno donést i osobně nebo volat tel. 415 240 301.
Stravenky, příspěvek na dojíždění, dovolená navíc, pololetní bonusy, zvýhodněné stravování na pracovišti, firemní akce.
Volné místo technik údržby pro lokalitu Bitozeves.