MANAŽER/-KA KONTINUÁLNÍHO ZLEPŠOVÁNÍ / CONTINUOUS IMPROVEMENT MANAGER

  • Opava

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA KONTINUÁLNÍHO ZLEPŠOVÁNÍ / CONTINUOUS IMPROVEMENT MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Ing. Eva Chudybová, e-mail: eva.chudybova@akzonobel.com
VŠ, prokazatelné zkušenosti z oblasti Lean manufacturing & Six Sigma, certifikovaný Green Belt dle L6S, zkušenosti s řízením projektů metodologií DMAIC, znalost použití nástrojů řízení kvality, výborné komunikační schopnosti & dovednost řídit a koordinovat projektový tým, ochota překonávat stereotypy, otevřenost a chuť k dalšímu vzdělávání a růstu, chování s důrazem na bezpečnost a kvalitu.
Pracoviště Opava - Komárov, nástup 1.12.2018
Náplň práce: Systematicky vyhledávat příležitosti ke zlepšení v oblastech Produktivity & Kvality & Nákladů, vést a koordinovat zlepšovatelské projekty dle DMAIC metodologie, strukturovaně řešit problémy & analyzovat kořenové příčiny a stanovit efektivní nápravná opatření, spolupracovat na zlepšovacích projektech v oblasti strojního výrobního zařízení
Nabízíme: Perspektivní práci ve stabilní a neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti, možnosti dalšího profesního vzdělávání, atraktivní ohodnocení a další zaměstnanecké benefity, pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU po úspěšném zapracování.
Volné místo manažer/-ka kontinuálního zlepšování / continuous improvement manager pro lokalitu Opava.