Pracovník ekonomického a personálního úseku

  • Brno

Pracovní místo ( Pracovník ekonomického a personálního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do naší kanceláře v Brně Líšni, přijmeme novou posilu do ekonomického a personálního oddělení s nástupem, co nejdříve.

Pracovní náplň:
- příprava podkladů pro zpracování mezd + zpracování provizí pro obchodní zástupce
- evidence docházky zaměstnanců a příprava personálních dokumentů
-komunikace s bankami a úřady
-zpracování finančních statistik firmy
-příprava podkladů pro externí účetní kancelář, fakturace, příprava zápočtů a dobropisů a spolupráce na měsíční uzávěrce DPH
-evidence a zadávání plateb ve firemním bankovnictví

Nemusíte se bát, do všeho Vás zaučíme.

Požadavky:
Pečlivost a svědomitost
Analytické schopnosti
Zkušenosti na manažerské pozici
Schopnost dotahovat věci od A do Z
Schopnost určit priority
Odolnost vůči stresu

Co za to nabízíme?
-příjemnou práci v kolektivu skvělých lidí, od kterých se každý den něco naučíš,
-a samozřejmě pěkné peníze, které svými výkony můžeš ještě vylepšit.
Volné místo pracovník ekonomického a personálního úseku pro lokalitu Brno.