Řidič/ka pro kuchyň

  • Šumperk

Pracovní místo ( Řidič/ka pro kuchyň ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• rozvoz stravy, pomocné práce v kuchyni (expedice stravy, mytí nádobí).

Požadujeme:
• vzdělání: minimálně SO (výuční list);
• platné řidičské oprávnění sk. B;
• zdravotní způsobilost (zdravotní průkaz);
• trestní bezúhonnost;
• pozitivní přístup, flexibilita, ochota učit se novým postupům, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a vstřícnost;
• samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce;
• zájem o práci v rámci závodního stravování.

Nabízíme:
• pracovní poměr na plný pracovní úvazek;
• zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti;
• nevšední práci s moderními technologiemi;
• nadstandardní benefity společnosti.

Mzdové podmínky:
• nástupní mzda tarif od 15 600,- Kč + příplatky, po adaptačním procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení;
• nepřetržitý provoz (pracovní směna 8 hodin, směnný provoz včetně víkendů).
Kontakt:
• Martin Málko, vedoucí kuchyně,
mobil: 724 025 487, email: martin.malko@nemocnicesumperk.cz.
Osobně v pracovní dny výhradně v době od 10.00 hod do 13.00 hod.
Volné místo řidič/ka pro kuchyň pro lokalitu Šumperk.