ASISTENT/KA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ASISTENT/KA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Kuchařová Kamila, e-mail: mzdy@olympic-palace.cz

Náplň práce:
- administrativní podpora jednatele a ekonomického oddělení, spočívající především ve zpracování výstupů z účetního a hotelového systému (statistiky, hlášení na úřady), zpracování korespondence a jiné asistentské práce dle pokynů; evidence pracovních smluv, příprava podkladů pro personalistiku; zadávání faktur případně jiných účetních dokladů, vedení pokladny.

Požadujeme:
- pečlivost a spolehlivost, dobré organizační schopnosti, dobrou znalost práce s PC - Excel, Outlook. Ochotu učit se novým věcem, zajišťujeme průběžné školení a vzdělávání se.

Jazykové znalosti:
- znalost AJ či RJ výhodou.

Nabízíme:
- stravování po zkušební době zdarma, osobní ohodnocení dle výkonu. Další benefity jako příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na mimopracovní aktivity atd.
Volné místo asistent/ka ekonomického oddělení pro lokalitu Karlovy Vary.