Mzdová účetní/personalista

  • Cvikov

Pracovní místo ( Mzdová účetní/personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profil pracovního místa:
Vedení mzdové agendy organizace (výpočet výše platu; zajišťování výplaty; zúčtování platu, náhrad platu, nemocenského a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům; výpočet a provádění srážek z platu; zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti zaměstnanců; výpočet pojistného na sociální a zdravotní pojištění).
Vyřizování pracovněprávních záležitostí zaměstnanců.
Komplexní zajišťování fakturace v organizaci.
Komplexní zajišťování spisové služby, zajišťování doručování a provádění úkonů prostřednictvím datových schránek.
Požadujeme:
Praxe v danén oboru nutná.
Dobrá znalost práce s výpočetní technikou.
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatné rozhodování.
Řidičské oprávnění skupiby B.
Trestná bezúhonnost.
První kontakt emailem nebo telefonicky!
Volné místo mzdová účetní/personalista pro lokalitu Cvikov.