BUSINESS DEVELOPMENT

  • Klatovy

Pracovní místo ( BUSINESS DEVELOPMENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: výborná znalost AJ, NJ výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: příprava obchodních plánů, marketingových strategií a následná realizace, vymýšlení strategií pro vstup na nové trhy, otevírání nových poboček
PRACOVNÍ DOBA: po-pá 8:00 - 16:00
NABÍZÍME: práci v příjemném a klidném prostředí, spolupráci na vývoji mezinárodního informačního systému www.retailys.com
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: placená polední pauza, notebook, občerstvení na pracovišti, výuka angličtiny
Více informací paní Bc. Kateřina Kapounová: e-mail kapounova@retailys.com, telefonicky 376 383 611 (po-pá 8-16 hodin)
Volné místo business development pro lokalitu Klatovy.