PRACOVNÍK/-ICE CESTOVNÍ KANCELÁŘE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE CESTOVNÍ KANCELÁŘE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, plný úvazek, nástup od 1.12.2018
- Náplň práce: Komunikace se zákazníky a dodavateli, zpracování objednávek zájezdů a evidence smluv o zájezdech, příprava propagačních materiálů a podkladů pro delegáty, ubytovatele a dopravce. Příprava podkladů pro účetní firmu, dílčí administrativní a organizační úkoly.
- Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, znalost Aj na komunikativní úrovni, dobrá znalost práce na PC, příjemné a reprezentativní vystupování, pozitivní přístup k zákazníkům, pečlivost, samostatnost a flexibilitu
- Nabízíme: kvalitní, příjemné zázemí a přátelský kolektiv dlouholeté stabilní společnosti, zajímavou a perspektivní práci v oboru cestovního ruchu, pevnou pracovní dobu Po - Pá, 9 - 17 hod.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: skalla@skalla.cz
Volné místo pracovník/-ice cestovní kanceláře pro lokalitu Hradec Králové.