bezpečnostní pracovník/ce

  • Hulín

Pracovní místo ( bezpečnostní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Hulín
- Náplň práce: Ochrana a ostraha majetku klienta, Pochůzková činnost, Kontrola bezpečnosti v rámci objektu, Eliminace nepoctivých zákazníků, Jednoduchá administrativa, Komunikace s policií
- Požadavky: Základní vzdělání, Vhodné i pro absolventy, Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, Chuť pracovat, Trestní bezúhonnost
- Nabízíme: Plný nebo zkrácený úvazek, Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce s možností přechodu na HPP, Finanční ohodnocení 85-95 Kč/hod., Možnost týdenních výplat, Kompletní uniformu a příspěvek na obuv, Možnost profesního i platového růstu, Zajímavý motivační program, Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace za zvýhodněnou cenu, Možnost zajištění ubytovny
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@m2c.eu, příp. kontakt telefonicky 800 111 112. Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází!
Volné místo bezpečnostní pracovník/ce pro lokalitu Hulín.