VEDOUCÍ PROJEKTOVÉHO TÝMU POZEMNÍCH STAVEB

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PROJEKTOVÉHO TÝMU POZEMNÍCH STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Vaňurova 505/17, 460 01 Liberec
NÁPLŇ PRÁCE - uplatnění znalostí a dovedností
- projektování dopravních staveb,
- vedení týmu
- spolupráce a komunikace s investory
POŽADUJEME - znalosti, schopnosti a dovednosti
- VŠ vzdělání stavebního směru
- praxe v oboru
- autorizace v oboru
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti
- znalost NJ/AJ
NABÍZÍME - benefity a motivace
- zázemí stabilní společnosti
- komfortní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- osobní přístup a podporu kolegů
- špičkové pracovní vybavení
- školení a vzdělávání v rámci interního systému rozšiřování vědomostí
- širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (stravenky, sport, kultura, jubilea, aj.)
Hlásit předem telefonicky (Po od 9:00 do 11:00 hod.) nebo e-mailem.
Volné místo vedoucí projektového týmu pozemních staveb pro lokalitu Liberec.