Dispečer zimní údržby Česká Lípa

  • Sosnová

Pracovní místo ( Dispečer zimní údržby Česká Lípa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Česká Lípa
Náplň práce:
Řídí činnost cestmistrovství ve své pracovní době
Vyřizuje dotazy třetích osob volajících na dispečerskou linku v rámci zimní údržby
Odpovídá za sjízdnost silnic v zimním období v oblasti Česká Lípa
Vede předepsanou dokumentaci k průběhu dispečerské služby zimní údržby a skladového hospodářství střediska
Sleduje vývoj a předpověď počasí
Zaznamenává údaje do elektronického deníku zimní údržby
Řídí nasazení posádek a mechanizmů v závislosti na vývoj počasí a stavu komunikací
Zajišťuje dispečersko-zpravodajskou službu formou hlášení v internetové aplikaci
Soustřeďuje informace o sjízdnosti na příslušném území a vyhodnocuje jejich význam pro výkon zimní údržby
Požadujeme:
SOU/SŠ
Praxe na pozici dispečera výhodou
Dobrou znalost oblasti Liberec a okolí
Výborné komunikační dovednosti podmínkou
Odolnost vůči stresu
Časová flexibilita
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, předvídavost
Výborné organizační schopnosti
ŘP sk. B
Uživatelská znalost MS Office, internet
Nabízíme:
Pracovní poměr od 1.11.2018 do 31.3.2019
2x 12 h směna o víkendu (10:00-22:00, 22:00-10:00)
Vhodné jako přivýdělek
Vhodné pro studenty
První kontakt tel. nebo e-mailem.
Volné místo dispečer zimní údržby česká lípa pro lokalitu Sosnová.