Personalista/ka

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni na personální oddělení. Požadujeme min. vyšší odborné vzdělání, pokročilou znalost MS Office, komunikační dovednosti a týmového ducha. Hlavní náplní práce je nábor nových zaměstnanců a s tím spojená administrativa. Nabízíme práci v příjemném, mladém kolektivu a možnost seberealizace.
V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis na adresu a.lelyova@nsesolutions.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na telefonním čísle +420 778 072 700.
Volné místo personalista/ka pro lokalitu Jindřichův Hradec.