Správce uloženky a výpomocné práce chráněné dílny

  • Teplice

Pracovní místo ( Správce uloženky a výpomocné práce chráněné dílny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné i pro OZP
Vaší náplní práce bude:
- příjem a výdej zásilek Uloženky ideálně s aktivním přístupem k lidem (představení produktů chráněné dílny)
- přehled o zásilkách
- komunikace s Uloženkou
- komunikace se zákazníkem
- práce se čtečkou
- základní práce na PC
- zpracování dokumentace
- kompletace výrobků chráněné dílny

Požadujeme:
- milý a komunikativní přístup
- základní znalost práce na PC
- pracovitost a trochu zručnost (při výpomocné práci kompletace výrobků apod.)
- aktivní přístup k novým zkušenostem
- vítáme OZP

Nabízíme:
- práci v příjemném prostoru
- příjemný mladý kolektiv
- nástup možný ihned
- odměny za přesčasy

V případě zájmu zaslat životopis na e-mail nebo telefonicky
Volné místo správce uloženky a výpomocné práce chráněné dílny pro lokalitu Teplice.