ZAHRADNÍK/-CE

  • Holovousy

Pracovní místo ( ZAHRADNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAHRADNÍK/-CE - OVOCNÁŘ/-KA
V případě zájmu kontaktujte paní Ing. Janu Kloutvorovou na emailové adrese: kloutvorova@vsuo.cznebo telefonním čísle : 739 690 106

Požadujeme:
SŠ vzdělání zemědělského směru (specializace v ovocnářství a šlechtitelství výhodou)
Znalost angličtiny výhodou
Uživatelská znalost práce na PC - programy MS Office - Word, Excel, Outlook, Internet
Řidičský průkaz sk. B a T podmínkou
Organizační a komunikační schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost
Požadované doklady: Strukturovaný životopis

Popis pracovního místa:
Zahradnické práce - péče o rostlinný materiál
Agrotechnické práce v ovocných výsadbách a školce
Práce se zahradní mechanizací
Aplikace pesticidů
Vedení dokumentace

Nabízíme:
Nástup možný ihned
Stálé a perspektivní zaměstnání
Zajímavou a zodpovědnou práci ve společnosti s bohatou historií
Firemní benefity (5 dní dovolené nad zák. rámec, jazykové kurzy, pružná pracovní
doba, příspěvek na stravování)
Možnost pravidelných odměn
Volné místo zahradník/-ce pro lokalitu Holovousy.