Výzkumný a vývojový pracovník

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Výzkumný a vývojový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Náplň práce: řešení výzkumných a vývojových úkolů Plánu Technického Rozvoje, racionalizace výrobních technologií a výrobkových inovací dle zadání, provádění provozní a modelové zkoušky v souladu s PTR, zavádění nových postupů resp. procesů chemických výrob, ověřování nových postupů na laboratorních nebo plp modelech, analyzování věcné souvislosti zkoumaných dějů a procesů chemické technologie s ohledem na jejich praktickou realizovatelnost a ekologickou a rizikovou přijatelnost navrženého řešení, navrhování metod měření chemicko-inženýrských parametrů, navrhování změn v současných technologiích, navrhování výrobních postupů pro nové výrobky, zpracovávání výzkumných zpráv, zpracovávání technologických podkladů pro studie a projektovou dokumentaci a nákresů technologických schémat.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru chemie (chemická technologie popř. chemické inženýrství výhodou), cílevědomost, flexibilitu, systematičnost myšlení, praxe na obdobné pozici výhodou, ale není nutnou podmínkou, znalost AJ písmem/slovem výhodou, vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: mzdu 24000,- Kč - 27000,- Kč, týden dovelené navíc, zvýhodněné stravování.
Kontakt: telefonicky: 477 162 270 volat mezi 8:00 - 15:00 hodin, paní Petra Rollingerová, e-mailem: rollingerova@spolchemie.cz
Volné místo výzkumný a vývojový pracovník pro lokalitu Ústí nad Labem.