Pomocný pracovník přípravny krmiv

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pomocný pracovník přípravny krmiv ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Drážďanská č.p. 454/23, 400 07 Ústí nad Labem.
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
Příprava jednotlivých komponentů krmných dávek pro jednotlivá zvířata
Kontrola a přebírání ovoce a zeleniny
Úklid a dezinfekce prostor přípravny krmiv
Zvedání těžších břemen- práce vhodná pro muže
Požadavky:
středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
samostatnost, pracovitost, ochota učit se novým věcem, práce v kolektivu
trestní bezúhonnost
Nabízíme:
hlavní pracovní poměr na dobu určitou (záskok za mateřskou dovolenou- 3 roky)
5 týdnů dovolené
příspěvek zaměstnavatele na stravování
platové podmínky se řídí zák. č. 262/2006 Sb., zákoník práce
tarifní plat v 6. třídě- minimální plat 14.900.-
osobní ohodnocení po třech měsících od nástupu
odměna podle výkonnosti
nástup možný od 1. 11. 2018
Strukturovaný životopis zasílejte do 25. 10. 2018 na lukas.sterba@zoousti.cz, pokud neobdržíte pozvánku na osobní pohovor, nedostali jste se do užšího výběru. Zasláním Vašeho životopisu do Zoologické zahrady Ústí nad Labem, p. o. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat po dobu výběrového řízení, zoo se zavazuje, že je použije v souladu s pravidly GDPR. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Volné místo pomocný pracovník přípravny krmiv pro lokalitu Ústí nad Labem.