úředníci cestovních kanceláří a agentur

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( úředníci cestovních kanceláří a agentur ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

EXPERT PRO VÝBĚR DOVOLENÝCH
Chcete se stát skvělým prodejcem?
Chcete se stát součástí jedničky na trhu?
Jste ochotný/á se maximálně věnovat klientům?
Pokud ano, pak možná hledáme Vás!

NÁPLŇ PRÁCE
- poradenství v oblasti cestovního ruchu
- vyhledávání a prodej zájezdů našim klientům
- prodej doplňkových služeb (cestovní pojištění, parkování, certifikáty, fakultativní výlety atd.)
- prodej vstupenek
- administrativa spojená s prodejem zájezdů

POŽADUJEME
- výbornou znalost práce na PC
- minimálně SŠ/VŠ vzdělání
- schopnost pracovat v týmu
- dobrá geografická znalost
- komunikativnost, samostatnost, flexibilita
- praxe v oboru výhodou
- nástup IHNED

NABÍZÍME:
- smlouva na HPP nebo částečný úvazek
- pracovní doba: 9:00 - 17:00
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- zajímavou a dynamickou práci
Zaškolení + možnost využívat zaměstnanecké slevy např. (zvýhodněné ceny jazykových a vzdělávacích kurzů, slevy v oblasti cestovního ruchu, zajímavé famtrip - služební poznávací cesty do celého světa, odborné školení, atd.)
- místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Pokud Tě daná pozice zaujala, pošli nám svůj životopis společně s fotografií! E-mail: jablonec.nad.nisou@invia.cz
Těšíme se na Tebe!
Tým Invia.cz
Volné místo úředníci cestovních kanceláří a agentur pro lokalitu Jablonec nad Nisou.