DISPEČER ZIMNÍ ÚDRŽBY LIBEREC

  • Liberec

Pracovní místo ( DISPEČER ZIMNÍ ÚDRŽBY LIBEREC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Řídí činnost cestmistrovství ve své pracovní době
- Vyřizuje dotazy třetích osob volajících na dispečerskou linku v rámci zimní údržby
- Odpovídá za sjízdnost silnic v zimním období v oblasti Liberecka
- Vede předepsanou dokumentaci k průběhu dispečerské služby zimní údržby a skladového hospodářství střediska
- Sleduje vývoj a předpovědi počasí
- Zaznamenává údaje do elektronického deníku zimní údržby
- Řídí nasazení posádek a mechanizmů v závislosti na vývoji počasí a stavu komunikací
- Zajišťuje dispečerko-zpravodajskou službu formou hlášení v internetové aplikaci
- Soustřeďuje informace o sjízdnosti na příslušném území a vyhodnocuje jejich význam pro výkon zimní údržby
Požadujeme:
- SOU/SŠ
- Praxe na pozici dispečera výhodou
- Dobrou znalost oblasti Liberec a okolí
- Výborné komunikační dovednosti podmínkou
- Odolnost vůči stresu
- Časová flexibilita
- Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, předvídavost
- Výborné organizační schopnosti
- ŘP sk. B
- Uživatelská znalost MS Office, internet
Nabízíme:
- Pracovní poměr od 1. 11. 2018 do 31. 3. 2019
- 2x 12h směna o víkendu (10:00 - 22:00, 22:00 - 10:00)
- Vhodné jako přivýdělek
- Vhodné pro studenty
- Hodinová mzda 145,- Kč/hodina
- Místo výkonu práce: České mládeže 1247/30, Liberec
Volné místo dispečer zimní údržby liberec pro lokalitu Liberec.