technik údržby

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( technik údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Minice 61 - Zóna Triangle
Náplň práce
POŽADUJEME : technické myšlení, nejlépe vzdělání technického směru. zdravotní způsobilost pro práci ve třísměnném provozu, motivace učit se novým věcem
PRACOVNÍ NÁPLŇ
- zajištění bezproblémového chodu výrobních linek
- provádění preventivní údržby a kontrol VÝHODOU:
zkušenosti v automobilovém průmyslu na obdobné pozici,- vyhláška 50 § minimálně 5, § 6, základy CNC programování, znalost SAP
- znalost AJ
NABÍZÍME:
- příspěvek na dopravu
- podnikové stravování, kafeterie (benefity z oblasti sportu, zdraví, kultury)
- zajímavá flexibilní složka mzdy, která je zaměřená na plnění měsíčních cílů, možnost vzdělávání a kariérního růstu, individuální přístup
- preventivní zdravotní programy - očkování, masáže, joga, 4x ročně docházkový bonus
- až 5 dní dovolené navíc dle délky pracovního poměru, společné týmové aktivity i mimo pracovní dobu (fotbalové turnaje, Den otevřených dveří,
bruslení, večírky různěho charakteru atd.)
kontakt:telč. 78051054, nabory@gonvarri.com
Volné místo technik údržby pro lokalitu Velemyšleves.