MECHANIK/-ČKA A SEŘIZOVAČ/-KA POTRAVINÁŘSKÝCH STROJŮ

  • Těchlovice

Pracovní místo ( MECHANIK/-ČKA A SEŘIZOVAČ/-KA POTRAVINÁŘSKÝCH STROJŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: zdravotní průkaz,manuální zručnost, odpovědnost, technické znalosti
- Náplň práce: seřizování balicích strojů
- Nabízíme: příplatek na závodní stravování, příplatek na dopravu, stravenky, věrnostní příplatky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Hruška Stanislav, tel. 702 153 991, e-mail: hruska@pernik-sro.cz
Volné místo mechanik/-čka a seřizovač/-ka potravinářských strojů pro lokalitu Těchlovice.