Ekonom/ka školy

  • Brno

Pracovní místo ( Ekonom/ka školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem

Požadavky:
min. 2 roky praxe v oboru
komplexní znalost podvojného účetnictví, daňové problematiky, platné legislativy
uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
znalost účetního programu ACE-ÚČTO výhodou
praxe ve školské příspěvkové organizaci výhodou
samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
trestní bezúhonnost

Náplň práce:
komplexní vedení podvojného účetnictví
tvorba, zpracování, koordinace rozpočtu
zpracování účetních a statistických výkazů
zajišťování bezhotovostního platebního styku
zajišťování styku s bankou a FÚ
sledování obratu pro registraci DPH

Zaměstnanecké výhody:
příjemné pracovní prostředí
závodní stravování
příspěvky na stravování, sport, kulturu a rekreaci z FKSP
5 týdnů dovolené

Nástup ihned.
Volné místo ekonom/ka školy pro lokalitu Brno.