Účetní

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Samostatné vedení podvojného účetnictví obchodní společnosti (s.r.o.) včetně agendy DPH, kompletní zpracování účetních závěrek, zpracování povinných reportů účetní jednotky, tvorba ekonomických směrnic a účetních postupů, finanční řízení provozních i investičních projektů, zpracování žádostí o dotace dle §78 Zákona o zaměstnanosti, vedení pokladny, inventarizace majetku
POŽADUJEME:
SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání ekonomické
praxe minimálně 5 let
perfektní znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů
zručné používání MS Excel
samostatnost
zodpovědný, pečlivý a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů
schopnost sebereflexe a stálého rozvoje
kladný vztah k různě znevýhodněným osobám
ŘP sk. B
VÝHODOU:
zkušenost s účetním programem Pohoda
zkušenost se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením
NABÍZÍME:
práci na hlavní pracovní poměr (celý úvazek)
smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností změny na dobu neurčitou
nástupní mzda 23 000 Kč, po zapracování až 26 000
smysluplná práce v sociálním podniku zaměstnávajícím osoby se zdravotním postižením
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
1. kolo: zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem mailem, uzávěrka 23. 10. 2018 do 12 hodin (předmět: VŘ ÚČ+příjmení)
2. kolo: vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční
25.10.2018.
Předpokládaný nástup: 1. 11. 2018 nebo dle dohody
KONTAKT:
Ing. Bc. Karla Daňová, Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí, Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, danova@diakonievm.cz
Volné místo účetní pro lokalitu Valašské Meziříčí.