ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Rolsberská č.p. 638/66, Olomouc.
Náplň práce: řízení nákladního vozidla, přeprava zboží; vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče; ukládání a zajištění nákladu na vozidle; kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů.
Požadavky: řidičský průkaz sk. C, E; digitální karta; bezúhonnost.
Nabízíme: práci ve stabilní prosperující firmě, pravidelnou výplatu, moderní vozový park, atraktivní benefity. Skutečný výdělek: 25.000 - 40 000 Kč.
Zaměstnanecké výhody: finanční odměna, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity.
Kontakt je možný telefonicky od 8:00 - 16:00 hod. nebo mailem.
Volné místo řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.
Ulice: Rolsberská 638
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Ivana Tušlová
E-mail: tuslovai@csadlogistik.cz
Telefon: +420 585 108 105

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.