PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH / AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK do denního stacionáře

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH / AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK do denního stacionáře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pouze pro osoby zdravotně postižené.
Náplň práce: role klíčového pracovníka, přímá obslužná péče, aktivizace klientů
Práce na zkrácený úvazek (0,2 - 0,5) - od 8 do 20 hod./týden
Finanční ohodnocení: od 15 000,- Kč do 17 000,- Kč dle vzdělání, praxe a přesného pracovního zařazení. Mzda je uvedena na celý úvazek.
Požadujeme: empatický přístup ke klientům, zájem vzdělávat se, čistý trestní rejstřík, kurz pracovníka v sociálních službách (lze individuálně dodělat).
Předpokládaná provozní doba stacionáře: PO-PÁ 7,30 hod. - 17,30 hod.
Bližší informace: Bc. Hana Hasoňová (tel. 608 306 154 - po, út, pá - možné volat a sjednat si osobní schůzku). Prosím nechoďte do sídla firmy bez předchozí domluvy.
E-mail: hasonova.hana@seznam.cz
Volné místo pracovník/ce v sociálních službách / aktivizační pracovník do denního stacionáře pro lokalitu Liberec.