Kuchaři

  • Jesenice

Pracovní místo ( Kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: kuchaři
OC
Profese kuchaře na týdenní turnusy s pravidelným střídáním, praxe nutná, pracovní týden od pondělí do neděle, týden volno, požadujeme zdravotní potravinářský průkaz, výpis z rejstříku trestu.
Zaměstnanecké výhody: personální stravování, možnost ubytování v místě pracoviště, odměny
Nástup: dle dohody (na dobu neurčitou). Mzda: 25 000,- až 32 000,- Kč
Kontakt: Kocman Tomáš, tel.: 602 219 601 (kdykoliv), e-mail: mlyn@strnadovskymlyn.cz, i osobně (po tel. domluvě)
Místo výkonu práce: ABACO GROUP, spol. s r.o., Vršovice č.p. 1, Jesenice, 264 01 Sedlčany
Volné místo kuchaři pro lokalitu Jesenice.